ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0554 310 62 80

Diğer Sigortalar

Yazı Boyutu

TİCARİ ALACAK SİGORTA

Bankacılık deneyimimiz ile devlet destekli alacak sigortası ile işletmenizin her hangi bir teminata bağlanmamış vadeli satışlarından doğan ödememe riskini teminat altına alıyoruz. Açık hesap, çek, senet, vadeli faturalı satışlar ve tüzel kişilere yapılan satışlar ticari alacak sigortası ile artık güvence altında.

ALL RISK-MÜHENDİSLİK SİGORTALARI

İnşaat tüm riskler sigortası ile bir inşaatın projesinin gerçekleştirilmesi aşamasında şantiye sahasında bulunan her türlü malzemenin, inşaat ekipmanlarının, iş makinalarının ve ani oluşacak iş kazalarında cana yönelik bedeni her türlü riskin alındığı önemli bir sigorta türümüzdür.

MESLEKİ SORUMLULUK SİGORTALARI 

Her mesleğin güzel yanları olduğu kadar zor yanları da vardır. Bazı meslekler hata kabul etmez. Avukatların, doktorların, mühendislerin, eczacıların, mimarların, mali müşavirlerin mesleki çalışmaları esnasında yanlış ya da eksik işlemleri sonucunda oluşabilecek zarar dolayısı ile ödeyecekleri yasal tazminatlar adına koruma sağlayan bir sigorta modelidir.

ARAÇ DEĞER KAYBI DANIŞMANLIĞI

Şirketimizin müşterilerine sigortacılık faaliyeti dışında vermiş olduğu bir hizmet ise araç değer kaybı danışmanlığı, araç değer kaybı ticari kazanç kaybı, bedeni ölümlü yaralanmalı kaza tazminatları hakkında gerekli bilgilendirmeyi yaparak müşterilerimizin mağduriyetini gidermekteyiz.
Maalesef ki ülkemizdeki trafik kazaları oranı her geçen gün artmakta olup bu kazar sonucunda hem cana hem mala yönelik sigortalılarımızın tazminat hakları şirketimizin danışmanlığında doğru yönlendirmelerle çözüme kavuşturulmaktadır.