ANINDA TEKLİF AL

Size özel teklif hazırlayabilmemiz için hizmetinizi berlirleyip formu eksiksiz doldurunuz...

0554 310 62 80

Sağlık Sigortası

Yazı Boyutu

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye genelinde anlaşmalı kurumlar ve özel hastanelerde SGK farkı ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlayan bir sağlık sigortasıdır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları; ekonomik primler ve avantajlar sunarken anlaşmalı özel hastaneye gittiğinizde fark ödemeden sağlık hizmeti almanızı sağlar.

SGK lı olan tüm bireyler kendileri, eşleri ve çocukları için tamamlayıcı sağlık sigortasına ekonomik ve uygun ödeme koşulları ile hemen sahip olabilirler.

Siz de bu ürünü alarak, anlaşmalı özel hastanelerde 15 TL fark ödeyerek tüm sağlık giderlerinizi karşılayabilirsiniz.

Özel Sağlık Sigortası

Hayatımızda beklenmedik bir kaza ve hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizi, ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı, ayakta ve yatarak tedavi işlemlerinizi; en seçkin sağlık kuruluşlarında en modern yöntemlerle mali kayba uğramadan karşılayan bir sigortadır. Poliçenizi alırken seçeceğiniz plan ile, teminat ve limitler doğrultusunda sağlık ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

Yabancı Uyruklu Sağlık Sigortası

Ülkemizde oturma ve çalışma izni almak isteyen yabancı uyruklu kişiler için özel olarak hazırlanmış bir sigorta türüdür. Yabancı uyruklu sağlık sigortası, yabancı misafirlerimizin sağlığını tam kapsamlı şekilde güvence altına alır.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinizde; vize işlemleri ve beklenmedik olaylar veya oluşabilecek rahatsızlıklar karşısında birçok riski güvence altına alan zorunlu bir sigorta türüdür (Bu ürüne görsel olarak pasaport görseli konabilir).